در این ملاقات خدامعلی نورانی ،رئیس اداره ضمن عرض خیر مقدم گزارشی از وضعیت ،امکانات ،توانمندیها وکاستی های اداره بهزیستی شهرستان ارائه کردند ودر خواست همکاری نماینده محترم شهرستان در تصویب لوایح و طرحهای مربوط به بهزیستی شدند .

وی با یادآوری وظایف متعدد سازمان بهزیستی در حوزه های مختلف توانبخشی، اجتماعی وپیشگیری که بیش از 160 وظیفه است وجود همکاران توانمند و دلسوز ومتخصص را نقطه قوت سازمان در پیشبرد اهداف محوله عنوان داشته و محدودیت های اعتباری و بودجه ای را از نقاط ضعف آن عنوان کردند وبودجه تخصیصی متناسب با وظایف متعدد وسنگین بهزیستی نمی باشد.

 نورانی همچنین پایین بودن مبلغ مستمری وقرارگرفتن تعدادزیادی از معلولین در پشت نوبت خدمات ومشکلات و تبعات ناشی از اعتیاد و آسیب های اجتماعی را چالشهای جامعه وبهزیستی برشمردند وتوجه ویژه مسئولین بالاخص نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی را در فراهم نمودن امکانات وسازکارهای رفع این چالشها را ضروری عنوان کردند.

محمودی شاه نشین ،نماینده محترم مردم شهریار ،قدس وملارد درمجلس شورای اسلامی نیز اعلام داشتند، احترام به حقوق معلولین وحمایت از محرومین باید مورد توجه دولتمردان ومسئولین قرار بگیرد و دراین راستا هر کسی در حد توان وظرفیت های خود بایستی قدم بردارد.

وی آمادگی خود را برای همکاری ومساعدت با هر گونه لایحه ارائه شده توسط دولت در خصوص بهزیستی اعلام داشتند ودلیل اصلی حضور خود در بهزیستی را تبریک روز جهانی معلولین و تقدیر از مددکاران وپرسنل خدمتگزار در عرصه معلولین عنوان کردند.

محمودی در پایان با حضور در دفاتر کاری هر یک از کارکنان بهزیستی کار آنها را کاری مقدس و شایسته تقدیر عنوان کردند.

منبع: خبر گزاری برنا در تهران،